Yaşam

Kiraz Belediyesi, ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 2. Tarım ve Sanayi Fuarı’nı düzenleyecek.

30 Ağustos – 1 Eylül tarihleri ​​arasında belediye tarafından düzenlenecek olan 2. Tarım ve Sanayi Fuarı üç gün boyunca kutlamalarla açılacak.

Bağımsızlığın 101. yılını büyük bir coşkuyla kutlayacaklarını belirten Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitleri olmak üzere bu kutlu zaferde cephelerde savaşan kadınlı erkekli tüm kahramanları rahmetle antıklarını söyledi. vatan toprağına sahip çıkmak için emek veren silah arkadaşlarına saygı, rahmet ve minnetle.

Kutlu, “101. yılımızda Kiraz Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda da bu ruhu yaşatmak için etkinlikler düzenledik. Özellikle gelişen Kiraz ilçemizde Tarım ve Sanayi Fuarı ön planda. üreticimize de katkı sağlamak.

Üç gün boyunca bir konser düzenleyeceklerini belirten Özçınar Kutlu, Kiraz halkının çalışan ve üreten bir toplum olduğunu, tarım ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşların eğlenmeye hakkı olduğunu söyledi.

Kutlu, “30 Ağustos’ta Öykü Gürman, 31 Ağustos’ta Kolpa, 1 Eylül’de ise Ayşe Dinçer sahne alacak. Kirazlıları ve çevre ilçelerdeki hemşehrilerimizi bekliyoruz. Cem Yazan sahne alacak. Palyaço gösterisi, yüz boyama ve oyun parkları ile 3 gün boyunca Kapalı Pazar Yeri “21:00-21:00 saatleri arasında çocuklarımız için etkinlikler düzenledik. Onları mutlu etmek bizi mutlu ediyor. Tüm çocuklarımızı görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu